دانلود پایان نامه ارشد رشته مدیریت بازرگانی : ارزیابی کارایی کانال های توزیع با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :ارزیابی کارایی کانال های توزیع با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها 

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 هدف تحقیق و نحوه گردآوری داده­ها تقسیم کرد تحقیقات براساس هدف به دو دسته بنیادی و کاربردی تقسیم می­شوند (سرمد،۱۳۸۶ ، ۸۷).

نظر به اینکه هدف اصلی از انجام این پژوهش ارزیابی و مقایسه کارایی کانال‌های توزیع فروش  است، می‌توان گفت پژوهش حاضر از نظر هدف در حیطه تحقیقات کاربردی می­باشد و با توجه به اینکه در این پژوهش از روش­های مطالعه کتابخانه­ای و نیز روش­های میدانی استفاده شده است، می‌توان بیان کرد که پژوهش حاضر بر اساس ماهیت و روش، یک پژوهش توصیفی-پیمایشی است.

۳-۳- جامعه و نمونه آماری

جامعه آماری عبارت است از مجموعه‌ای از افراد، اشیا (واحد) که حداقل در یک صفت مشترک باشند(خاکی،۱۳۷۹، ۲۵۰). به عبارت دیگر به کل افراد، وقایع یا چیزهائی اشاره دارد که محقق می‌خواهد به تحقیق درباره آنها بپردازد. معمولا جامعه آماری را با N نمایش می‌دهند (سکاران،۱۳۸۰ ،۲۹۴). صفت مشترکی است که بین همه عناصر جامعه آماری مشترک و متمایز کننده جامعه آماری از سایر جوامع باشد. (آذر،مومنی،۱۳۸۳،ج۱: ۵)

با توجه به موضوع پژوهش، جامعه آماری این پژوهش را شرکت‌های توزیع کننده‌ی محصولات شرکت کرانه تجارت بین الملل شامل می شود که شامل ۷ شرکت می باشد که در جدول ۳-۱ ارائه شده است:

 

– روش کتابخانه ای: هر محققی قبل از شروع پژوهش و هنگامی که به موضوعی ویژه برای پژوهش      علاقه مند شده است، ناگزیر از مراجعه به کتابخانه خواهد بود. با مطالعه کتابها، مقاله‌ها و تحقیقات دیگران که در حوزه موضوع مورد علاقه اوست، موضوع پژوهش خود را خالص تر و رساتر سازد. برای پیشینه و ادبیات پژوهش از کتابخانه و مراجعه به اینترنت استفاده شده است.

روش میدانی: در این روش با مراجعه به شرکت‌های توزیع کننده‌ی محصولات، اطلاعات لازم در مورد متغییر های مورد نظر جمع آوری شده و نهاده ها و ستاده ها مشخص گردیدند ودر نهایت از نرم افزار تحلیل پوششی داده ها) برای تحلیل داده ها استفاده شده است.

 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط ۵۰ صفحه  با فرمت ورد ) :

 ارزیابی کارایی کانال های توزیع با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط ۵۰ صفحه  با    فرمتPDF ) :

 ارزیابی کارایی کانال های توزیع با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه ارشدرشته مدیریت : ارزیابی کارایی کانال های توزیع با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها